Bzzz 🐝 czy jest tu Social Media Specialist chętny do pracy w Beeffective?

🔶 Kogo szukamy do naszej pasieki?

Jeżeli social media to Twoje naturalne środowisko, a dodatkowo masz doświadczenie na podobnym stanowisku, odezwij się do nas! Szukamy osób, które tworzą wciągający content, mają ostre pióro, myślą strategicznie i wychodzą z własną inicjatywą.

🔶 Jakie będą Twoje zadania?

Samodzielne prowadzenie projektów społecznościowych (od strategii, przez pisanie postów, do tworzenia płatnych reklam) dla marek z różnych branż. Pracujemy m.in. dla home&you, AVIKO, Batory, Lactima, Skoda Plichta, illy Polska. W Beeffective stawiamy na wysoki poziom działań oraz nieustanny rozwój – serio, traktujemy ten element bardzo poważnie!

🔶 Co oferujemy?

Praca w Beeffective to przede wszystkim realizowanie ambitnych projektów marketingowych z ludźmi, dla których social media to pasja i styl życia. Zapewniamy przyjazną atmosferę pracy w Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia oraz elastyczne godziny pracy w oparciu o samozatrudnienie. W naszej pasiecie o poranku pijemy kawę #illy, a raz w miesiącu wychodzimy na wspólne śniadania do najciekawszych restauracji w Trójmieście 🍽️. Szukamy osoby, która będzie pracowała z nami stacjonarnie w biurze w Gdyni (praca zdalna nie wchodzi w grę).

Chcesz z nami wyznaczać najwyższe standardy działań na rynku w branży Social Media?
Wyślij CV na adres: kariera@beeffective.pl